iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja


Sponsorzy
 
Nie masz aktywnych reklam na blogu, które będą tutaj wyświetlane za pośrednictwem Blogvertising.pl.

Aby aktywować wejdź do Panelu administracyjnym a następnie w Reklama na blogu kliknij Aktywuj usługę.

Blog prowadzony przez Stylistkę z "Aneta Styl", ma na celu uświadomienie nam, jak ważny jest wygląd w naszym życiu codziennym, to jak wyglądamy nie może być kwestią przypadku.
 NAJNOWSZE POSTY


KATEGORIE


ARCHIWUM


 

Święta Bożego Narodzenia, jak dla mnie to  najpiękniejsze Święta w roku.
 
 
Te zjazdy rodzinne, spotkania z najbliższymi, znajomymi dla których tak często nam brakuje czasu, przez natłok codziennych spraw. Wspólne zakupy, ustalanie menu, wyprawy po prezenty, podchwytliwe pytania aby dowiedzieć się jaki prezent sprawiłby przyjemność – wydaje mi się że to wszystko zbliża ludzi jeszcze bardziej do siebie,
i chyba stąd ta Magia Świąt.
 No tak, ale jak znam życie to my kobiety pewnie jak zwykle bijemy się z myślą – co tu ubrać,  bo każda z nas w tych dniach chce wyglądać wyjątkowo, zrobić dobre wrażenie oraz pokazać że z modą jest się na bieżąco.
Ja tam lubię pobawić się  modą, ale Święta Bożego Narodzenia uważam za szczególną okazję i wybieram stroje uroczyste, eleganckie, ponieważ przebywamy wśród osób w różnym wieku, po drugie uważam że to jak jesteśmy ubrani pokazuje naszym bliskim, jak ważna jest to uroczystość. Paniom również proponuję bezpieczną elegancką klasykę podrasowaną odrobiną koloru, modnym fasonem, skrzącą biżuterią. Makijaż wieczorowy w kolorach świątecznych - to nie znaczy ze mamy zrobić konkurencję choince :)  (brązy, zielenie, czerwony, złoty,itd ), podkreślamy kości policzkowe( różem lub bronzerem ),oku nadajemy kształt migdałka, malując oczy możemy użyć kilku kolorów za pomocą cieniowania, nie możemy zapomnieć o manicure, fryzjerze, - więc parę złotych wydamy, ale dla takich efektów i w takie Święto - nasi mężczyźni nam wybaczą, ba nawet będą dumni że mogą się pochwalić tak pięknymi osobami towarzyszącymi.
 
Zaproponuję kilka zestawów ubrań na święta do tych zestawów możemy łatwo dopasować biżuterię (korale, srebro, złoto ) - proste, skromne są najładniejsze.
 
 
 
 kilka przykładowych cieniowań  makijażu
 
 
 

 

Cóż więcej dodać, raczej o tym nie muszę przypominać że panowie się dostosowują do nas, czyli: marynarki, spodnie wizytowe, koszule , krawat, nie koniecznie garnitury :),

Pamiętajmy że nasze pociechy lubią naśladować nas nie tylko z zachowania, ale też w ubiorze, więc skompletujmy i dla nich eleganckie stroje.

Bo któż przysporzy nam więcej radości, jak nie brzdąc pod krawatem umorusany czekoladą.

 

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

 
Kochani życzę Wam
takiego czasu, takiej mocy i siły,
Zdrowych i Spokojnych Świąt
Bożego Narodzenia
 


 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2010-12-17 01:11
Stylizacje, Metamorfozy Komentarze (0)

Komentarze